fbpx

Błędy przy zawieraniu polisy OC dla firmy

Nie śpiesz się przy wyborze ubezpieczenia OC Twojego przedsiębiorstwa. Ubezpieczenie musi w pełni zabezpieczać Twoje interesy, inaczej przepłacasz za produkt, który w razie wypadku i tak Cię nie ochroni. Chyba nikt nie lubi wyrzucać swoich pieniędzy w błoto.
Przykłady klientów Kancelarii:
Nr 1 – Klientem Kancelarii był właściciel salonu kosmetycznego. Klientka salonu chciała zafarbować / rozjaśnić włosy. Zabieg rozjaśniania jednak się nie udał, a włosy zostały tak splątane, że ostatecznie musiały zostać obcięte. Poszkodowana domagała się zadośćuczynienia od salonu. Salon co prawda posiadał ubezpieczenie OC, ale jak się później okazało, ubezpieczenie nie obejmowało szkód na włosach 🙂 Właściciel salonu musiał sam pokryć szkodę.
Nr 2 – Klientem Kancelarii był klub piłkarski, który chciał ubezpieczyć swoich zawodników na wypadek powstania trwałego uszczerbku na zdrowiu. Prezes klubu wybrał już nawet satysfakcjonującą go ofertę. Po analizie okazało się jednak, że co prawda było to ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu, ale trwały uszczerbek w tej ofercie był rozumiany jako utrata nogi / utrata ręki / wzroku itp przez zawodnika. Ubezpieczyciel za trwały uszczerbek na zdrowiu nie uznawał zatem żadnych złamań, skręceń, blizn itd, co jest standardowo za taki uszczerbek uznawane w innych produktach ubezpieczeniowych.
Jeśli zastanawiasz się nad zawarciem polisy OC dla swojej firmy i chcesz wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie wariant, aby nie przepłacać i z drugiej strony być w pełni zabezpieczonym na wypadek szkody – skonsultuj sprawę ze mną. Skontaktuj się już dziś za pośrednictwem formularza kontaktowego
Udostępnij artykuł