fbpx

O mnie

Radca prawny Martyna Pomykała – właścicielka kancelarii – ukończyła stacjonarne studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Studia ukończyła z wyróżnieniem, a pracę magisterską obroniła na ocenę bardzo dobrą. Za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała od rektora list gratulacyjny. Kilkukrotnie otrzymała stypendium. Swoją wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy, pomagając klientom kancelarii prawnej przede wszystkim w sprawach cywilnych (ze szczególnym naciskiem na sprawy odszkodowawcze) oraz sprawach rodzinnych.

Pani Mecenas doświadczenie zawodowe zdobyła podczas współpracy z wieloma znanymi i cenionymi kancelariami radców prawnych oraz adwokatów z całego województwa łódzkiego. Pozwoliło to na nabycie niezbędnej wiedzy zarówno merytorycznej, jak i praktycznej. Jako aplikant radcowski wzięła udział w licznych – ponad trzystu – postępowaniach sądowych. Bogata wiedza merytoryczna pozwoliła na wpisanie jej na listę najlepszych aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Radca prawny Martyna Pomykała jest doświadczoną specjalistką z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa odszkodowawczego, a swoją wiedzę wykorzystuje w kancelarii, pomagając swoim Klientom nawet w najtrudniejszych sprawach. W karierze reprezentowała już kilka Zakładów Ubezpieczeń, ale najlepiej realizuje się po stronie osób poszkodowanych. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, a także z pełnym profesjonalizmem. Kancelaria prawna Pani Mecenas obsługuje Klientów z województwa łódzkiego i mazowieckiego, ale także z całej Polski. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!